#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#

Serwisujemy urządzenia

Serwisujemy wszystkie, nawet najstarsze aparaty naszej produkcji. Oferujemy obsługę GWARANCYJNĄ, POGWARANCYJNĄ oraz PRZEGLĄDY OKRESOWE. Wystawiamy również na życzenie klienta po wykonanym przeglądzie lub naprawie Świadectwo Sprawności Sprzętu. Serwisy przyrządów przeprowadzone są bezpośrednio w firmie Sonomed, co wymuszone jest koniecznością użycia podczas napraw i przeglądów okresowych specjalistycznego sprzętu.

Ze względu na sprawnie działający system przesyłek kurierskich, niewielkie rozmiary urządzeń i ich instalację mieszczącą się całkowicie w zakresie podstawowej obsługi sprzętu nasze Przedsiębiorstwo nie powołało dodatkowych punktów serwisowych na terenie Polski. Uszkodzony lub wymagający przeglądu aparat należy zatem przesłać na adres firmy Sonomed. Jak wynika z naszej praktyki, najlepiej skorzystać jest w tym wypadku z usług firmy kurierskiej. Sprzęt dostarczony jest wówczas już następnego dnia po nadaniu. Sugerujemy również ubezpieczenie wysyłanego aparatu. Nie są to wysokie koszty (np. w DHL – 2 zł), a podnoszą znacznie bezpieczeństwo przesyłki.

Na Państwa prośbę możemy przesłać pod wskazany adres kosztorys po wstępnej ocenie uszkodzenia – jeszcze przed podjęciem naprawy. Serwis trwa zwykle od 2 do 7 dni. Naprawiony sprzęt jest odsyłany za pośrednictwem firmy kurierskiej.

UWAGA: Aparat przesłany do serwisu należy bardzo dokładnie opakować, uprzednio odłączywszy sondy, zasilacz czy słuchawki. Prosimy również o opisanie w kilku słowach objawów uszkodzenia. Zalecamy także kontakt z serwisem przed wysyłką sprzętu podejrzewanego o uszkodzenie, gdyż niejednokrotnie wystarczające są uwagi doradcze dotyczące użytkowania.


Szkolenia

Staramy się zapewnić wszechstronną pomoc użytkownikom naszych urządzeń, między innymi poprzez organizowanie szkoleń i kursów. Współorganizowaliśmy lub wspieraliśmy także szkolenia organizowane przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne, Szkoły Ultrasonografii czy CMKP. W zależności od potrzeb szkolimy zarówno pojedyńczych lekarzy jak i małe grupy. Sonomed wspomógł wydanie książki przedstawiającej praktykę diagnostyki dopplerowskiej.

 

Specjalne zamówienie

Wszystkie aparaty można zamówić bezpośrednio w firmie Sonomed (telefonicznie, faksem, e-mailem czy z wykorzystaniem formularza na stronie Kontakt). Przyrządy proste, nie posiadające wariantów wyposażenia, wysyłane są zwykle na drugi dzień od otrzymania zamówienia. Urządzenia konfigurowane na konkretne zamówienie klienta w zależności od rodzaju wyposażenia są dostępne w terminie 5 – 15 dni.
W wypadku wybrania innej niż pobranie lub przedpłata formy płatności potrzebne jest zamówienie pisemne podpisane przez osobę uprawnioną.

Formularz zgłoszeniowy

Powód zgłoszenia:

Typ zgłaszanego urządzenia:

Wszystkie pola są wymagane

Kontakt

 • Sonomed Sp. z o.o.
  Przedsiębiorstwo Wdrożeniowo-Produkcyjne
  02-118 Warszawa ul. Pruszkowska 4d

  NIP 118-00-29-418
  REGON 001404900
  Nr KRS: 0000080012, Sąd Rejonowy dla M. St. w W-wie, XII Wydz.Gospodarczy
  Kapitał zakładowy: 50 000PLN
  Rejestracja GIOŚ: E0000760W

  Konto:
  Alior Bank SA
  Dla PLN: 82 2490 0005 0000 4530 8096 6543
  Dla EUR: PL 06 2490 0005 0000 4600 3882 7381,
  SWIFT: ALBPPLPW

 • tel.: +48 22 654 15 06
  fax: +48 22 654 15 07

 • biuro@sonomed.com.pl

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  UWAGA: Formularz kontaktowy współpracuje tylko z wybranymi witrynami. W przypadku braku odpowiedzi ze strony przedsiębiorstwa w ciągu 24 godzin, prosimy o kontakt pod adresem: biuro@sonomed.com.pl

Odwiedź naszą stronę na Facebooku

Formularz kontaktowy

Wszystkie pola są wymagane